Де купити смачний віскі?

oleg888

Member
Привіт! Ром я вже пробував, і тепер найближчим часом хочу скуштувати віскі, тим більше пішов у відпустку, це чудовий привід. Порадьте смачний віскі, та інтернет-магазин у якому його можна купити.
 

ivanko

Member
Зараз дуже велика різноманітність віскі, тому є з чого вибирати. Від себе можу порадити інтернет-магазин, в якому власне багато разів купував віскі та інші смачні напої, за хорошими цінами.
 

oleg888

Member
А я взагалі ніколи не купував алкоголь в інтернеті, тому поки що придивляюся до магазинів. Може, ти зможеш мені порадити смачний віскі? І також максимально вдячний, якщо залишиш посилання на магазин, де його можна купити.
 

ivanko

Member
Раджу від себе, звернути увагу на смачний https://maudau.com.ua/category/viski/product_brand=jim-beam віскі Jim Beam White Straight Bourbon, 40%, 0,7 л який можна достатньо вигідно купити, в інтернет-магазині Maudau. У цього віскі пряний смак з нотками ванілі, дуже цікаве поєднання. У нього переважають пряні фрукти з фінішем дубової бочки.

Зараз на цей віскі діють круті знижки, тому особисто від себе раджу купити кілька пляшок, на запас. Доставка у них швидка та дбайлива.

91b17d30-6c6f-11eb-b713-7363d42077b9.jpg (1).jpg
 

Similar threads


Сверху