Яку мультиварку краще купити?

ivanko

Member
Доброго дня всім! Вирішив мамі на День народження подарувати мультиварку, але оскільки погано в них розуміюсь, потрібна порада. Порадьте мені якісну та не дуже дорогу мультиварку, та інтернет-магазин, де її можна замовити.
 

oleg888

Member
Мультиварка це крута ідея для подарунка. Я дружині її дарував, що правда не згадаю на яке свято. Можу підказати магазин де її купував, а ти вже обирай що подобається, та що може дозволити бюджет.
 

ivanko

Member
Я вже передивлявся варіанти мультиварок в інтернеті, але ще не визначився. А яку саме мультиварку ти купував для своєї дружини? І ще хочу, щоб ти надав посилання на магазин, де замовляв. Завчасно вдячний!
 

oleg888

Member
Купував я для дружини мультиварку Tefal RK321A34 https://allo.ua/ua/mul-tivarki/ в надійному інтернет-магазині Алло. Велике меню з автоматичними програмами на всі випадки приготує основні страви, гарніри та десерти, зберігаючи всю користь і смак продуктів.

Технологія Fuzzy Logic забезпечує індивідуальний підхід, створюючи оптимальні умови приготування, регулюючи налаштування автоматичних програм. Зараз на дану мультиварку діє приємна знижка, тому встигни придбати її вигідно.

1076427_zoom.jpg
 

Сверху