Який вермут краще купити?

oleg888

Member
Всім привіт! У мене на наступному тижні має бути застілля з моїми друзями, і я хочу придбати смачний вермут, але не визначився з вибором. Порадьте дійсно смачні варіанти, та інтернет-магазин, в якому його можна придбати.
 

ivanko

Member
Я сам дуже полюбляю пити вермути в компанії та не раз купую його навіть з запасом. Тому можу тобі сміливо порадити один дуже надійний онлайн магазин, в якому вже не раз замовляв даний напій, по хорошим цінам.
 

oleg888

Member
Хочеться не стандартний варіант з супермаркету, а щось дійсно смачне. Дуже цікаво, який саме вермут любиш ти найбільше? Також мені буде максимально зручно, якщо залишиш посилання на магазин, де його замовляєш.
 

ivanko

Member
Дуже подобається мені вермут Martini Extra Dry https://maudau.com.ua/category/vermuty/product_brand=martini а замовляю його зазвичай в інтернет-магазині Maudau. Напій має тонізуючий і різнотравний смак з вишуканою і приємною кислинкою, підкреслюється квітковими штрихами та ледве відчутним дотиком полину в тривалому післясмаку. В ароматі квіти ірису, агрусу та лимона, що спливають відразу, доповнюються відтінками східних спецій та трав з нюансами малини та смородини.

Пити його бажано з льодом, тоді даний напій гарно розкриє свій смак. В магазині на напій зараз діє досить приємна знижка.

b1ddab10-cf18-11e9-ab85-c53b923935d6.jpg
 

Similar threads


Сверху