Смачний джин

oleg888

Member
Привіт всім друзі! У мене в планах є спробувати джин, але я не знаю який краще обрати. Хочу, щоб ви мені порадили дійсно смачний джин, та інтернет-магазин, в якому його варто замовляти.
 

ivanko

Member
Я захоплююсь приготуванням різних коктейлів, тому джин достатньо часто купую. Можу тобі дати підказку щодо магазину, в якому великий вибір джину, та ціни досить помірні, оскільки багато знижок.
 

oleg888

Member
А я взагалі джин ще ніколи не пробував, хоча у свій час пив віскі та ром. Буду вдячний, якщо ти порадиш дійсно смачний джин, та поділишся посиланням на магазин, де купуєш даний напій.
 

ivanko

Member
Гарним варіантом може бути джин Bombay Sapphire London Dry Gin https://maudau.com.ua/category/dzhyn/product_brand=bombay-sapphire який ти зможеш придбати в інтернет-магазині Maudau. У джина смак м'який, з тонами апельсина, лимона та пікантними ялівцевими нотками.

Його можна пити в чистому вигляді, а також на його основі можна готувати багато популярних коктейлів. Хочу звернути твою увагу на те, що на джин діє достатньо гарна знижка, якою варто скористатися, поки це вигідно. Можна брати одразу декілька пляшок.
 

Similar threads


Сверху