Купівля холодильника

ivanko

Member
Привіт всім! Переїхав в нову зйомну квартиру, в якій не виявилося холодильника, тому вирішив його купити. Порадьте мені хороший холодильник, та магазин в якому його можна купити.
 

oleg888

Member
Без холодильника важко, я нещодавно купував собі новий, бо старий став погано морозити, йому багато років було. Можу підказати магазин в якому його купував, там не поганий вибір холодильників, і ціни лояльні.
 

ivanko

Member
Хочу собі не надто великий, живу сам, мені потрібний середній. Може порадиш якийсь варіант, та залиш посилання на магазин в якому його можна купити. Буду дуже вдячний за інформацію!
 

oleg888

Member
Можу порадити вам купити холодильник Indesit LI6 S1E W allo.ua/ua/holodilniki/ в інтернет-магазині Алло. Цей холодильник має велику морозильну камеру, що дозволить зберігати більше заморожених продуктів, а також він має енергоефективність класу A++, що забезпечує низькі рахунки за електроенергію.

Крім того, цей холодильник має низький рівень шуму, тому він не буде заважати вам під час відпочинку. Також, його дизайн дуже стильний та сучасний, тому він додасть естетичний вигляд вашій кухні.

При замовленні на сайті Алло, ви зможете отримати додаткові знижки та бонуси, а також скористатися безкоштовною доставкою до вашого дому.

indesit_li6_s1e_w_1_.jpg
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
I Куплю 3

Similar threads


Сверху