Є тут специ по опаленню?

Op-op

New Member
Короче кажучи треба придбати котел. Нічого в цьому не розумію. Прошу накидайте порад на що звертати увагу, та взагалі які показники чи параметри дуже важливі. Дякую
 

Бондер

New Member
По-перше, треба розуміти який саме котел вам потрібен: газовий, єлектрокотел, твердопаливний, пелетний... і це е не вся градація котлів. Одже бачите, досить багата різноманітність. От, наприклад, якщо ви бажаєте твердопаливний, то можна хочаб такий купити котел тривалого горіння з автоматикою toptverdotop.com.ua/p2081521217-kotel-dlitelnogo-goreniya.html Як, на мене, ціна досить-досить адекватна, та й на скільки я знаю бред теж не перший рік на ринкі - то ж можно і реальні відгуки погуглити. Короче кажучі, напишіть хоч який котел ви хочете.
 

Op-op

New Member
Дуже дякую вам за відповідь. Гадав, що тема буде більш популярною. Може ще хтось щось порадить.
 

Gerdy

New Member
Особисто я нічого радити не буду - бо гадаю, що в цьому питанні поради можуть давати лише спеціалісти. Тобто ті люди, які дійсно мають досвід в цьому питанні. Особисто я віддаю перевагу стандартним котлам (не знаю чи можна їх так назвати...) От, як варіант, можна хоча б такий купити недорогий твердопаливний котел koteloc.com.ua/ua/p1335255992-tverdotoplivnyj-kotel-feniks.html Якщо проаналізувати ціни - то тут прям дуже економний варіант виходить. То ж якщо треба - запамятовуйте. Гарного дня.
 

Fierenig

New Member
У меня котла нет, тем более двухконтурного, пока поставил бойлер bt.rozetka.com.ua/boilers/c80131/producer=ariston;37594=ot-80-do-99/ 80 литров хватает с головой, и в принципе электричества много не тянет
 

Сверху