Який фільтр-глечик краще купити?

oleg888

Member
Всім привіт! Давно хотів придбати фільтр-глечик, щоб воду з крана перетворювати на питну. Хто собі таке купував, порадьте мені варіанти, та інтернет-магазин в якому його можна купити.
 

ivanko

Member
Це правильно що ти захотів купити собі такий фільтр, адже він воду з крана робить смачною та корисною. Якщо хочеш, можу підказати магазин в інтернеті де купував собі такий глечик, та залишився дуже задоволений.
 

oleg888

Member
Я зараз купую питну воду, але чесно кажучи це дуже накладно для бюджету, тому краще купити даний глечик з фільтром. Скажи, будь ласка, який саме ти купував собі, та в якому інтернет-магазині? Ти мені дуже допоможеш!
 

ivanko

Member
Придбав я собі фільтр-глечик Brita Marella XL 3,5 л білого кольору https://allo.ua/ua/fil-try-kuvshiny/ в онлайн магазині Алло. «Розумний» спосіб перетворення водопровідної води у свіжу воду з фільтра BRITA. Глечики для очищення води Brita Marella XL випускаються в стильних кольорах на будь-який смак. А дизайн зручний і практичний у використанні. Саме таку фільтровану воду варто пити сьогодні.

Мені подобається те, що даний глечик перетворює не смачну воду з крана, на смачну зі свіжим смаком. Плюс вона стає корисною, і її можна вживати як в чистому вигляді, так і для приготування їжі та напоїв.

142846-1.jpg
 

Similar threads


Сверху