[Вопрос] Як вигідно продати свій старий айфон для того щоб купити новий?

menigorek

Member
Привіт, друзі! Збираюся оновити свій смартфон до iPhone 15, але не знаю, як вигідно продати мій старий iPhone. Може, хтось порадить, як це зробити? Я зовсім новачок в цьому.
 

Fop

Member
Привіт! Я вже неодноразово продавав старі пристрої. Варіантів багато: можна шукати покупця серед друзів і знайомих, користуватися онлайн-площадками для продажу вживаної техніки, наприклад, OLX, або звертатися в магазини, які пропонують програми обміну або викупу старих пристроїв.
 

menigorek

Member
Привіт! Коли продаєте старий iPhone, не забудьте зробити резервну копію даних і стерти особисту інформацію. Також, чим краще збережений зовнішній вигляд і комплектність пристрою, тим вища його вартість на вторинному ринку.
 

olegsud

Member
Привіт! Коли продаєте старий iPhone, не забудьте зробити резервну копію даних і стерти особисту інформацію. Також, чим краще збережений зовнішній вигляд і комплектність пристрою, тим вища його вартість на вторинному ринку.
Привіт! При продажу старого iPhone обов'язково враховуйте його модель, стан і актуальну ринкову ціну. Найвигідніше продавати на популярних онлайн-площадках, де можна знайти багато потенційних покупців, ось тут в статьї https://times.zt.ua/yak-vyhidno-prodaty-staryy-ayfon-iakshcho-planuiete-prydbaty-iphone-15/ все описанно досить зрозуміло, раджу. Проте також майте на увазі, що ціна буде залежати від часу продажу, стану пристрою і його комплектації.
 

Сверху