Замовлення квітів у Львові

ivanko

Member
Доброго вечора всім! Хочу для своєї дружини влаштувати романтику, і тут без квітів не обійтися. Порадьте гарний букет квітів, та квітковий онлайн магазин у Львові, де їх можна замовити.
 

oleg888

Member
У Львові дуже багато квіткових магазинів, але я тривалий час замовляю квіти для своєї дружини лише в одному. Якщо хочеш, можу залишити про нього інформацію, а ти вже думай, підходить він тобі чи ні.
 

ivanko

Member
Річ у, тому що я ще ніколи не замовляв доставку квітів, але зараз той час що треба з даними магазинами потрібно знайомитися. Якщо можна, порадь які квіти краще подарувати та звичайно залиш посилання на магазин, в якому їх можна замовити.
 

oleg888

Member
Даним магазином являється Kvitna саме в ньому величезний вибір красивих букетів. Всі букети красиві та гармонійні, оскільки являються дизайнерською роботою флориста. Щоб ти зрозумів, готових букетів не менше 1000. А от щодо поради я хочу, щоб ти звернув увагу на букет «Солодкі ягідки», який складається з кущових троянд темного та ніжного рожевого кольору. Виглядає букет дуже красиво, і головне не банально.

Щоб гарно роздивитися букет більш детально, зверни увагу на таку послугу як онлайн вітрина, з відео до кожного букета. Магазин працює цілодобово та без вихідних, тому можна замовляти квіти в зручний для себе час. Доставка в магазині дуже швидка, і продовж години після замовлення. Квіти доставляють в дуже гарному та свіжому стані, та букет завжди виглядає так, як зображений на фото в магазині. Ти також можеш попросити у флористів допомогу, і воно тобі підберуть правильний букет на твій випадок.

3252-1-11-gilok-kuschovoyi-troya.jpg
 
Сверху