Уезжать или нет из страны?

Selina

New Member
при чем это? неужели я как-то коряво изъясняюсь? я написала, что женщина-железнодорожник лечилась по полису железейки, в который входят самые дешевые и неэффективные лекарства. лечение как бы бесплатное, но вот качество никудышное. на кой черт тогда такой полис?
 

solder103

следит за тобой
Уезжать из страны есть смысл только тогда, когда ты при деньгах или же ты крутой специалист. А простой чернорабочий за границей некому не нужен, там своих хватает. А без работы, эмигранту везде будет жить хреново.
 

amba1967

New Member
хотя бы для какого-то лечения. у нас, например, жд больницу хвалят
------------------------- Добавлено ------------------------------
Уезжать из страны есть смысл только тогда, когда ты при деньгах или же ты крутой специалист. А простой чернорабочий за границей некому не нужен, там своих хватает. А без работы, эмигранту везде будет жить хреново.
может там и своих хватает, но наших там тоже немало, чернорабочих, сборщиков апельсинов, и других нужных:D профессий
 

Poika-varpunen

New Member
я могу все то же самое сказать и о харькове. у меня прописка пригорода и в связи с этим одни проблемы. сколько раз я пыталась устроиться на хотябы паганую работу, например, продавцом в киоск, смотрят что не местная и отказывают. так же и с поликлиникой - чтоб встать на учет не по прописке - 800грн. вызывать врача беспонт - не приедет. только скорая, которая отвезет в больницу не по району, а областную, где всякие бомжи и цыгане. за каждый поход к врачу все равно почти все платят, не зависимо от их гражданства и прописки.

пример цен, говоришь? а в украине типа цены ниже? при зп пускай 2000грн., в среднем, сколько стоят те же джинсы? от 250грн. цену водки не знаю, а вот кружка пива в пабе от 15грн. метро - 2грн., маршрутка 2.50 и далее. все почти так же, только жилье не 500грн, а 2тыс., как раз вся зарплата.
чомусь в Україні в мене виходить заробляти по 5000 грн на місяць і це далеко не межа (просто я трішечки ледачкуюсь )))) ). і я також винаймаю житло. не супер, звісно, але жити можна. отримуючи в Голландії чи Швеції штуку євро, я дозволятиму собі рівно стільки скільки тут на ці 5 штук гривень. але є один нюанс - тут я у своїй країні і мені тут подобається)
 

amba1967

New Member
чомусь в Україні в мене виходить заробляти по 5000 грн на місяць і це далеко не межа (просто я трішечки ледачкуюсь )))) ). і я також винаймаю житло. не супер, звісно, але жити можна. отримуючи в Голландії чи Швеції штуку євро, я дозволятиму собі рівно стільки скільки тут на ці 5 штук гривень. але є один нюанс - тут я у своїй країні і мені тут подобається)
у меня есть знакомые админы, которые получают по 5-8 тыс грн в месяц, но это скорее исключение из правил. другие знакомые работающие в госслужбе более 10 лет не получают и 2 тысяч. чтобы получать предпринимателем - нужно вкладывать, а обычные люди. начинают с нуля. кроме того, может на западе украины и по другому, но на востоке люди привыкли жить как бомжи, подъезды все вонючие, мусор кучами по городу, пьяные молодчики пьют всю ночь в о дворах, а потом идут вскрывать ларьки на рынках, мат - обычная речь что молодых что старых. курение и пиво - единственная цель в жизни, добавить продажных политиков, гаишников и отсутствие дорог и перспектив в ближайшие 20 лет.... не т я хочу к голандцам
 

Selina

New Member
у меня есть знакомые админы, которые получают по 5-8 тыс грн в месяц, но это скорее исключение из правил. другие знакомые работающие в госслужбе более 10 лет не получают и 2 тысяч. чтобы получать предпринимателем - нужно вкладывать, а обычные люди. начинают с нуля. кроме того, может на западе украины и по другому, но на востоке люди привыкли жить как бомжи, подъезды все вонючие, мусор кучами по городу, пьяные молодчики пьют всю ночь в о дворах, а потом идут вскрывать ларьки на рынках, мат - обычная речь что молодых что старых. курение и пиво - единственная цель в жизни, добавить продажных политиков, гаишников и отсутствие дорог и перспектив в ближайшие 20 лет.... не т я хочу к голандцам
именно так. в харьков все прутся и рады получать зп 1500грн. а все потому, что в своих городках и селах они и того не получат.
 

Poika-varpunen

New Member
У мене дівчина була з Харкова. Вона одразу після універу влаштувалась на 4000 і це не є якась крута вакансія - звичайнісінький менеджер із продажу. Ще один знайомий у Харків Рапа Сіті живе - теж 4 штуки. На Барабашова хлопці, що товар возять, по сто гривень на день мають. Хто їде за півтори шткуи працювати до чужого міста? Це зарплата продавця у районному центрі.

Я не із Західної України, хоча там і жив. Мій реґіон - Полтавщина.

Якщо ви думаєте, що десь буде краще, то їдьте й пробуйте. Бажаю вам успіху. Але хочу застережити, що буде набагато складніше, ніж вдома - західний світ жорстокий. До того ж у вас не європейська ментальність.
------------------------- Добавлено ------------------------------
у меня есть знакомые админы, которые получают по 5-8 тыс грн в месяц, но это скорее исключение из правил. другие знакомые работающие в госслужбе более 10 лет не получают и 2 тысяч. чтобы получать предпринимателем - нужно вкладывать, а обычные люди. начинают с нуля. кроме того, может на западе украины и по другому, но на востоке люди привыкли жить как бомжи, подъезды все вонючие, мусор кучами по городу, пьяные молодчики пьют всю ночь в о дворах, а потом идут вскрывать ларьки на рынках, мат - обычная речь что молодых что старых. курение и пиво - единственная цель в жизни, добавить продажных политиков, гаишников и отсутствие дорог и перспектив в ближайшие 20 лет.... не т я хочу к голандцам
Голландія крута, але більше ніж на тисячу на місяць там не розраховуйте. Це для Нідерландів дуже мало.

Якщо ви реально надумали туди їхати, можу скинути вам контакти знайомого голландця - йому можуть бути потрібні водії автокари на склад
 

Selina

New Member
я даже не знаю что такое
Харків Рапа Сіті
, но я знаю, что 4тыс. у нас ни один менеджер не получает. обещают - возможно, в реале - 1500 ставка и это максимум. ну а там уж % как получится. может до кризиса 2008 кто и получал 4тыс., но сейчас нет. да и потом - я могу сказать, что 20тыс. имею.но так ли это?
 

Selina

New Member
ой, спасибо, что разрешил. я ж только потому и не ехала, что благословения не было. ну, теперь можно с чистой душой...
 

amba1967

New Member
Голландія крута, але більше ніж на тисячу на місяць там не розраховуйте. Це для Нідерландів дуже мало.

Якщо ви реально надумали туди їхати, можу скинути вам контакти знайомого голландця - йому можуть бути потрібні водії автокари на склад
так же и в англии, люди получают по 1,5 тыс фунтов и живут. а поехать пока чисто теоретически, не зная ничего там это слишком авантюрно
 

Poika-varpunen

New Member
ой, спасибо, что разрешил. я ж только потому и не ехала, что благословения не было. ну, теперь можно с чистой душой...
навряд ви туди поїдете і ще менше шансів на те, що приживетеся.
------------------------- Добавлено ------------------------------
так же и в англии, люди получают по 1,5 тыс фунтов и живут. а поехать пока чисто теоретически, не зная ничего там это слишком авантюрно
півтори тисяч фунтів це для емігранта дуже хороша зарплатня. не так легко знайти таку роботу. проблема ще в тому, що у них теж криза і скорочують вони, як і всі нормальні європейські нації, в першу чергу чужих, тобто приїжджих.

у мене троюрідний брат вже три роки у Лондоні живе, то він десь так і заробляє, але для британської столиці це мало. в нього вся зарплатня йде на оренду житла, проїзд, харчування, одяг, заняття спортом тощо. лишається може 200-300 фунтів. житло він на такі доходи там ніколи не придбає. от і працює на продукти, зате мешкає в моднявому місті)
 

Selina

New Member
ой, спасибо, что разрешил. я ж только потому и не ехала, что благословения не было. ну, теперь можно с чистой душой...
навряд ви туди поїдете і ще менше шансів на те, що приживетеся.
ой, ну я ж без твоего мнения прямо никак не обхожусь. ни ем, ни сплю. знаток. лишь бы тявкнуть что-то.


в нього вся зарплатня йде на оренду житла, проїзд, харчування, одяг, заняття спортом тощо. лишається може 200-300 фунтів.
типа зп украинца хватает еще на что-то. ну, жителей захолустья, где население как в одном р-не Харькова, рассказывающих о своих огромных зарплатах, мы во внимание не берем.
 

Poika-varpunen

New Member
Селіна, то чого ти сидиш у країні, де тобі так погано? За ті кілька місяців, що ти розповідаєш про своє нещасне життя, ти могла б легко знайти в інтернеті якусь гідну вакансію на кшталт миття дуп італійським пенсіонерам чи продавця хот-догів у Німеччині й поїхати з країни, де все так хріново і немає жодної перспективи
------------------------- Добавлено ------------------------------
і щось швидко ти харків*янкою стала. не добре забувати рідне село!
 

Selina

New Member
вот и сиди в своем селе, молча. и мой дупы местным алкашам. как раз по тебе занятие. и не воняй тут. не нравится читать мои посты - залепи глаза.
 

sensey

Вождь
Selina, Poika-varpunen, грубость не приветствуется на форуме!!! прошу уважать чужое мнение.
 

Poika-varpunen

New Member
Selina, Poika-varpunen, грубость не приветствуется на форуме!!! прошу уважать чужое мнение.
то я не чіпав її взагалі. почитайте уважно переписку
------------------------- Добавлено ------------------------------
По сабжу.

Причин еміграції може бути багато. Люди завжди їхали, їдуть і будуть їхати в пошуках кращої долі до інших країн. Мотиви можна умовно поділити на три основні групи.

1). "туризм". поїхати на рік-другий закордон, щоб побачити світ, підтягнути мову, розширити світогляд, здобути цікавий життєвий досвід.
резон: це можна робити у молодості, поки немає сім*ї.

2). "накопичення стартового капіталу". попрацювати кілька років, щоб відкласти енну суму в доларах, євро, фунтах чи іншій валюті, якої буде достатньо для того, щоб придбати на Батьківщині житло чи відкрити невеличкий бізнес.
резон: ця схема була досить вигідною років десять тому, коли нерухомість в Україні коштувала значно дешевше. зараз не має сенсу - тобто як, житло в Україні подорожчало у декілька разів. Скажімо, мій знайомий привіз у 2002 з Англії 8 штук баксів - тоді на ці гроші можна було придбати 1-кімнатну квартиру в нашому місті. зараз 1-кімнатна в нас від 20000 зелених, та й заробітки в Британському Королівстві впали - дуже багато поляків і латишів, що серйозно збивають ціни.

3). "на ПМЖ". найскладніший варіант. вчепитися зубами в чужу країну з метою осісти назавжди. не бачити рідних по кілька років, не чути рідної мови місяцями, жити серед людей з абсолютно іншим менталітетом і цінностями.

резон: знайти можна, але це дуже вагомий крок і до нього треба бути морально готовим
 

Igel

New Member
якщо вже йти у еміграцію то хіба що у внутрішню. я з регіону переїхав в столицю майже 10 років тому, потрохи перетягнув родину. нічого, всі працюють. вистачає і на житло, і на харчування, і вдягнутися, і ще й вдається потрохи зводити будинок на малій батьківщині. якщо маєш бажання і можливість вкалувати то в Україні не пропадеш, а якщо сидіти на дупі і плакатися як все фігово то закордон вам не допоможе.
ну. і як я зазвичай в таких ситуаціях кажу- батьківщина там де предки в землі а не там, де дупа в теплі.
 

Сверху