Порадьте гарну новобудову

Suhar

New Member
Я збираюся купувати квартиру в Києві, переглянувши декілька варіантів нічого не сподобалося. Можливо ви порадите де шукати? Або якусь новобудову, не хочу старий будинок навіть розглядати.
 

BelBel

New Member
Я збираюся купувати квартиру в Києві, переглянувши декілька варіантів нічого не сподобалося. Можливо ви порадите де шукати? Або якусь новобудову, не хочу старий будинок навіть розглядати.
Пошук ідеальної квартири може бути складним завданням, але не варто зневірятися. Ви головне оберіть район де б вам хотілося жити, щоб хоч на 80% вас влаштовувало все довкола дому, ну і звісно сам будинок і квартира. Прорахувати все до дрібниць просто нереально, скажімо дім і все добре, а буде по сусідству якийсь не дуже порядний чоловік. Але то дурниці.

Однак, я маю пропозицію, яку варто розглянути. Це новий ЖК Оптимісто, Гатне місце де він розташований. Будинок з розвиненою інфраструктурою та має високу якість будівництва. Це може бути саме та незвичайна квартира, яку ви шукаєте. Зверніть увагу на його планування та пропозиції, можливо, ви знайдете тут те, що вас зацікавить.
 

Сверху