Перевезення померлих по Україні

ivanko

Member
Всім привіт! В мене трагічно загинув дядько на заробітках в Києві, і тепер його треба перевезти на Хмельниччину для поховання. Порадьте мені надійну ритуальну службу, що займається такими перевезеннями.
 

oleg888

Member
Я тобі дуже співчуваю! В Україні дуже багато ритуальних служб, що займаються такими перевезеннями, але ціни у всіх різні. Моя знайома замовляла таку послугу, коли її чоловік загинув також на заробітках, можу в неї запитати куди вона зверталася.
 

ivanko

Member
Я вже звертався в декілька ритуальних служб, але деякі з них не займаються такими перевезеннями, а хто займається, дуже багато просять за їх послуги. Дізнайся якщо не важко, куди зверталася твоя знайома для перевезення померлого. Буду дуже вдячний!
 

oleg888

Member
Вона зверталася до "ПП Прядко" за допомогою у перевезенні померлого чоловіка з Києва в інше місто https://www.prjadko.kiev.ua/ua/blog/595-perevezennia-pomerlykh-po-ukraini.html і була задоволена їхнім сервісом. Знайома, яка зверталася до них, розповіла мені, що спілкування з працівниками було дуже ввічливим та професійним, вони швидко відповіли на всі запитання і надали необхідну інформацію про умови та вартість послуг.

Під час перевезення, працівники "ПП Прядко" дбайливо ставилися до тіла померлого та поводилися з повагою, що дуже важливо в такій ситуації. Вони надали зручні умови для перевезення, забезпечивши транспорт та необхідне обладнання. Усе було зроблено швидко та професійно.

perevozka-umershikh-po-ukraine_5.jpg
 
Последнее редактирование:
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
К Общение 1

Similar threads


Сверху