Купівля пуско-зарядного пристрою

ivanko

Member
Привіт друзі! Вирішив купити собі пуско-зарядний пристрій, але не знаю який краще обрати. Порадьте мені якісний пуско-зарядний пристрій, та інтернет-магазин, де його можна придбати.
 
Последнее редактирование:

oleg888

Member
Привіт! У мене в автомобілі бензиновий двигун, і не раз були випадки коли я застрягав серед дороги, і не мав можливості завести двигун. Тепер в мене є пуско-зарядний пристрій, який виручає в таких ситуаціях.
 

ivanko

Member
Привіт! Я переглянув декілька варіантів пуско-зарядних пристроїв, але не дуже в них розуміюсь, тому нічого не вибрав. Підкажи, будь ласка, який саме пуско-зарядний пристрій ти собі купував, та в якому інтернет-магазині?
 
Последнее редактирование:

oleg888

Member
Купував я собі Автономний зарядний пристрій 70mai jump starter max, в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/zarjadnye-ustrojstva-dlja-avtomobiljnych-akkumuljatorov/ в якому великий вибір якісної техніки та аксесуарів до неї, по хорошим цінам.

Даний зарядний пристрій дозволяє швидко запустити дизельні транспортні засоби зі стартовою потужністю до 3,5 літра, а також бензинові засоби пересування з об'ємом до 8,0 літрів. Чудова річ, особливо на зимовий період, коли акумулятор часом підводить.

2.png
 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
I Мир техники 4

Similar threads


Сверху