Купити ліки від болю в суглобах

ivanko

Member
Доброї ночі всім! В мене є проблеми з суглобами, особливо взимку дуже болять коліна та спина. Порадьте дієві препарати від болю та запалення, та де в інтернеті їх можна вигідно купити.
 

oleg888

Member
В мене хвора спина, тому коли вона починає дуже боліти, мушу приймати ліки. Раніше приймав Фаніган, але від нього болить шлунок, зараз перейшов на Мелоксикам, він не тільки знімає біль, але й запалення.
 

ivanko

Member
Фаніган дорогий препарат, і як говорять одне ліче, а друге каліче. А от про мелоксикам, я чув багато хороших відгуків, хочу його спробувати поприймати. Підкажи, де ти саме купуєш дані ліки?
 

oleg888

Member
Так я мені доводиться часто приймати ліки, я купую їх в онлайн аптеці "Доброго дня", там ціни набагато нижчі ніж у звичайній аптеці, і ліки високої якості та оригінальні.

Мелоксикам я купую саме українського виробника Лекхім-Харків ЗАТ add.ua/ua/medicamenti/obezbolivayushhie/myshcy-sustavy/ він нічим не гірший імпортних варіантів, діюча речовина однакова, а от ціна різниця. В даній аптеці дуже великий вибір ліків проти болю у суглобах, тому ти точно щось підбереш, і при цьому добре заощадиш.
 

p_Vladimir

New Member
Посмотрите ролик на страничке сегодняшняя медицина и таблетки не всегда лечат, а иногда и колечит, реально врач от бога дает хорошие советы в нашем случае - Здоровая медицина!
 

Miro

New Member
Так я мені доводиться часто приймати ліки, я купую їх в онлайн аптеці "Доброго дня", там ціни набагато нижчі ніж у звичайній аптеці, і ліки високої якості та оригінальні.

Мелоксикам я купую саме українського виробника Лекхім-Харків ЗАТ add.ua/ua/medicamenti/obezbolivayushhie/myshcy-sustavy/ він нічим не гірший імпортних варіантів, діюча речовина однакова, а от ціна різниця. В даній аптеці дуже великий вибір ліків проти болю у суглобах, тому ти точно щось підбереш, і при цьому добре заощадиш.
Дякую, що порадили мелоксикам. Бачу, що є від різних виробників, та, навідь можна обрати таблетки чи уколи.
 

Similar threads


Сверху