Фильмы про грабителей

BlackMirror7

New Member
Вообщем, недавно посмотрел Драйв (2011), очень понравился, есть что-то похожее? Желательно что бы так же связанное с подвозчиком грабителей или просто с ограблениями, ну и с шикарным кастом
 

Irinabelaya

Member
посмотрите фильм Скорая помощ
или круче даже это Гнев человеческий
но скорая помощь как раз про драйв погоню и т.д
там актер который в переводчике снимался
кстати тоже классный фильм но про военных
 

DenNIPBP

Member
Я радію, що вам понравився фільм "Драйв"! Якщо ви шукаєте щось подібне, я можу порекомендувати кілька фільмів, які також мають елементи екшену, напружену атмосферу і цікавий сюжет:

  1. "Baby Driver" (2017) - Цей фільм режисера Едґара Райта розповідає про талантливого водія, який використовує свою майстерність за кермом під час виконання грабежів. Він має шикарний саундтрек та захоплюючі автомобільні переслідування.
  2. "Heat" (1995) - Режисер Майкл Ман виводить на екран протистояння між грабіжниками та поліцейськими. Фільм має вражаючі акторські виконання від Роберта Де Ніро та Аль Пачіно, а також неперевершені сцени грабежів.
  3. "The Town" (2010) - Бен Аффлек створивши цей фільм про групу грабіжників, які намагаються здійснити останній великий обікрадення перед тим, як зайнятися нормальною життям. Це напружений трилер із вражаючими акторськими виконаннями.
Ці фільми, подібно до "Драйв", мають напружену атмосферу, захоплюючі сюжети та якісні акторські виконання, які, сподіваюся, вам понравляться!
 

Similar threads


Сверху