Ефективне лікування від алкоголізму

oleg888

Member
Довго думав писати чи ні, але наважилася. Мій молодший брат сильно випиває, і він уже сам мене просить допомогти, бо сам кинути пити вже не може. Порадьте хорошу клініку, де можна вилікуватися від алкоголізму.
 

ivanko

Member
Розумію вашого брата, сам був у такій ситуації, і на щастя мене тоді підтримала моя дружина, відправивши до клініки на лікування. Вже два роки я живу абсолютно тверезим життям, чому дуже радий. Можу тобі підказати, в якій клініці лікувався.
 

oleg888

Member
Я вже переглядав якісь клініки в інтернеті, але вирішив краще запитати пораду на форумі. Буду максимально вдячний, якщо ти залишиш посилання на сайт клініки, мені сюди. Заздалегідь дякую!
 

ivanko

Member
Лікування від алкоголю https://narcologist.kiev.ua/uk/kodu...-alkogolizmu-likuvannja-zalezhnostej-v-kiievi дуже успішно робиться у клініці імені Гальченка В.В, вона знаходиться у Києві. Пройшовши на сайт, ти зможеш дізнатися точну адресу даної клініки, плюс там є контактні номери, за якими можна зателефонувати для детальної інформації.

Також на сайті описано яке лікування вони саме проводять, та вартість за нього. Скажу відразу, консультація з лікарем наркологом безкоштовна, саме після неї лікар розуміє, яке лікування буде ефективним саме в даному випадку.
 
Сверху