Джин

ivanko

Member
Привіт всім! Дуже хочу вперше спробувати джин, але поки не визначився з вибором, але хочу смачний. Порадьте дійсно смачний джин, та інтернет-магазин в якому його можна вигідно придбати.
 

oleg888

Member
Я у свій час також почав пробувати різні напої та була можливість спробувати джин. Якщо бажаєш, можу тобі порадити один хороший інтернет-магазин, в якому ти точно знайдеш смачний джин, по хорошій ціні.
 

ivanko

Member
От і я пив багато що, а джин так не спробував. Можливо ти зможеш порадити мені смачний джин, який подобається тобі? Ще було б добре, якщо залишиш посилання на магазин, де ти його купуєш. Буду вдячний!
 

oleg888

Member
Багато є джинів, але самий улюблений джин Gordon's Premium Pink, 37,5%, 1 л https://maudau.com.ua/category/dzhyn/product_brand=gordon-s який я декілька разів купував в інтернет-магазині Maudau, та залишався повністю задоволений. Смакова палітра цього напою розкривається через соковиту солодкість червоних ягід, таких як: малина, полуниця та червона смородина.

Післясмак має легкі ялівцеві акценти. Ось саме цей джин можна спокійно пити в чистому вигляді, оскільки він має свій виражений смак. Дуже смачно смакує з льодом. Зараз на даний джин діє досить не погана знижка, якою раджу скористатися.
 

Similar threads


Сверху