Джин bombay sapphire!

pinappp

New Member
Привіт всім! Я шукаю джин для створення коктейлів на майбутню вечірку. Хочу знайти щось з унікальним смаком, можливо, з тонами цитрусових або трав. Які бренди ви рекомендуєте і як обирати якісний джин?
 

Fop

Member
Я теж нещодавно шукав джин для коктейлів. Вирішив спробувати місцевий крафтовий джин і не розчарувався! Він був дуже ароматний із нотками ялівцю та лаванди. Раджу шукати крафтові варіанти, вони часто пропонують щось незвичайне.
 

menigorek

Member
Важливо не тільки бренд, але й спосіб приготування. Я віддаю перевагу джину, який дистилюється традиційним способом. Також звертайте увагу на склад – чим менше штучних добавок, тим краще.
 

olegsud

Member
Важливо не тільки бренд, але й спосіб приготування. Я віддаю перевагу джину, який дистилюється традиційним способом. Також звертайте увагу на склад – чим менше штучних добавок, тим краще.
Здрастуйте. Можу порадити джин, який я недавно спробував, це джин Bombay Sapphire https://maudau.com.ua/category/dzhyn/product_brand=bombay-sapphire придбав його, для мого домашнього бару.
Я обожнюю готувати коктейлі, і цей джин став справжньою знахідкою. Його неперевершений аромат із нотками екзотичних трав і спецій ідеально підходить для моїх експериментів з коктейлями. Крім того, в магазині Маудау був дуже зручний сервіс, і я зміг легко знайти цей джин серед широкого асортименту. Це стало відмінним доповненням до мого вечора з друзями.


 

Similar threads


Сверху