Шахтёр Донецк.

amba1967

New Member
игроки шахтера Едуардо да Силва та Луис Адриано (украинские парубки, судя по фамилии) сделали праздник жителям донецка. их команда стала облаадателем кубка украины, вслед за званием чемпионов страны, выиграв накануне у динамо 2:0
 

Poika-varpunen

New Member
Карамба! Як мене трафляють постійні закиди Шахтарю, що там у півзахисті та нападі грають легіонери...
Яка нахрін різниця? Краще, щоб бігали "дерев'яні" Ярмоленко і Зозуля?
Ніде у світі не забивають голову подібною хернею.
Якщо український гравець сильніший за легіонера на своїй позиції, то він гратиме. Чомусь Коноплянці чи Ракицькому ніхто не заважає бути лідерами у своїй клубах, а поганому танцюристу самі знаєте, що заважає.
 

amba1967

New Member
да за державу обидно, просто. ринат все бабло выкачал из страны и осчастливил бразильских перспективных хлопцев, и еще болельщиков донецка. а в стране, где полная задница везде, не получится, чтобы футбол был хороший, можно тогда просто купить челси и радоваться, что владелец русский еврей-чукча
 

Poika-varpunen

New Member
Коли Шахтар виграв Кубок УЄФА усі європейські газети псиали, що УКРАЇНСЬКИЙ КЛУБ Шахтар взяв кубок, а не бразили у складі ШД.

А тепер подивися на ІНтер чи Арсенал і порахуй скільки там аборигенів. Те ж саме МЮ.
І нічого.
-------------------------Подумал и добавил:------------------------------
І можна подумати, що інші не викачують.
 

amba1967

New Member
коли я дивлюсь на МЮ чи Інтер, я бачу заможну страну і заможний клюб, який адекватно вкладає грощі в спорт. а в україні таке враження, що бомжу губу розмалювали помадою, і тримайте вам український футбол
 

Poika-varpunen

New Member
В Росії це помітно сильніше. В нас вкладається вдвічі менше грошей, ніж у них, але укр клуби сильніші.

До речі, Шахтар не сильно й смітить грошима. Наприклад, Кошту взяли за 9 млн, а Динамо Андре - за 7.
Перший демонструє фантастичну гру, а другого не знають куди приткнути
 

amba1967

New Member
кошту забиває голи, і як це відноситься до українського футболу? боліє україна? а ще стадіон в донецьку
 

Сверху